Продавец Дикозаврик Киев развивает свой бизнес на Prom.ua 8 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
295 отзывов
  • picture 1

Конверти для грошей

Листівка та конверт для грошей
Люди обожнюють отримувати подарунки, і більшості подобається їх дарувати. Не завжди виходить передбачити особисті побажання людини, якого ви підбираєте презент. Тому замість речей часто дарують готівку, щоб людина сама міг потім визначитися з підбором необхідних предметів. Щоб не образити обдаровуваного, вручаючи цінні папери в відкриту, валюту упаковують в красивий декоративний конверт для грошей.

У Китаї вітальні конверти здавна використовуються для піднесення грошових коштів. Такі упаковки фарбуються згідно з уявленнями східної нації насиченим червоним кольором, що символізує побажання удачі, а текст наноситься контрастним каліграфічним шрифтом. Їх вручають молодятам на весіллі і дітям під час святкування Нового року. Сучасні українські традиції припускають, що, купивши конверт-листівку для грошей, її використовують для привітання з такими подіями:

днем народження;
ювілеєм,
днем весілля;
релігійними і національними святами України;
кар'єрним підвищенням.


Для прояву поваги або подяки; начальство демонструє симпатію до працівникові і дарує преміальні, упаковуючи їх у подарунковий конверт. Він додає подарунку презентабельності і завершеності, при цьому підкреслюючи його лаконічність і витонченість.

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице: